Yazarlar

Harun Reşit SOYA:

27.05.1990 Ankara doğumluyum. İlkokulu Cumhuriyet İlköğretim Okulu ve liseyi Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi’nde Ankara’da okudum. 2012 yılında Pamukkale Üniversitesi Felsefe Bölümü’nden (Imre Lakatos’un İnceltilmiş Yanlışlamacılık Anlayışı – adlı lisans tezi ile), 2015 yılında ise Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun oldum. 2012 yılında Pamukkale Üniversitesi’nden pedagojik formasyon sertifikası ve 2013 yılında MEB’den psikolojik danışmanlık ve rehberlik kursu sertifikası alarak 2 yıl Denizli’de özel bir rehabilitasyon merkezinde rehber öğretmen olarak çalıştım. 2018 yılında Pamukkale Üniversitesinde Sistematik Felsefe ve Mantık Bölümünden (Nietzsche’nin Hakikat Anlayışı Çerçevesinde Bilim Eleştirisi – adlı yüksek lisans tezi ile) mezun oldum. Halen Dil Bilimleri ve Kültür Araştırmaları Bölümü’nde yüksek lisans öğrencisiyim.

 

Ayşe ERGÜN:

11.11.1991 Yığılca- Düzce doğumluyum. İlkokulu Yığılca Orhangazi Pansiyonlu İlköğretim Okulunda okudum. Lise öğrenimimi Bolu İzzet Baysal Anadolu Lisesinde tamamladım. 2009 yılında Pamukkale Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümünde lisans eğitimime başladım ancak lisans eğitimimi tamamlamadım. 2017 yılında Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi Okul öncesi Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. 2017 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde Zihin Engelliler Eğitimi alanında yüksek lisans eğitimime başladım. 2017-2019 yılları arasında Yığılca- Düzce’de bir özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde okul öncesi öğretmeni olarak görev yaptım. Erken çocukluk ve özel çocukların eğitimi alanında çalışma ve araştırmalar yapmaktayım.

Derviş TATAR:

23.04.1987 Kahramanmaraş doğumluyum. İlkokula Hatay/Erzin’de başlayıp, Kahramanmaraş ve Mersin’de devam ederek Mersin Yalınayak İlkokulunda bitirdim. Ortaokulu Candan Merzeci İlköğretim Okulu’nda, liseyi Tevfik Sırrı Gür Lisesi’nde bitirdim. 2012 yılında Pamukkale Üniversitesi Felsefe Bölümünde’nden (Michel Foucault’da Bilgi-İktidar İlişkisi-adlı lisans tezi ile) mezun oldum. Halen Pamukkale Üniversitesi Sistematik Felsefe ve Mantık bölümünde yüksek lisans öğrencisi olarak Gilles Deleuze’ün felsefesinde özne problemi üzerine çalışmaktayım.

 

Ebru ÖZER:

1988 Karşıyaka doğumluyum. Liseyi Havva Özişbakan Lisesi‘nde okudum. Lisans eğitimimi Pamukkale Üniversitesi Maliye Bölümü’nde tamamladım. Üniversite hayatımın 2010 – 2013 yıllarında Mavi̇ Pencere-İz Ti̇yatro Topluluğu’nda oyunculuk yaptım. Şuan İzmir’de mali müşavirlik yapmaktayım. Daha çok Marksizm, kadın, sosyoloji ve pedagoji alanlarında okuma ve çalışmalar yapmaktayım.

 

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: